Kapcsolat

Arrabona Állásbörze

következő állásbörzénk:

2024. ősz

Kiállítók részére információs vonal:
+36/30-9394-541

Látogatók részére információs e-mail cím:
info@allaskiallitas.hu

Őrház-Defense ZRT.

Az Őrház-Defense ZRT. közel 30 éve végzi eredményesen tevékenységét a biztonsági szakma szinte valamennyi területén. Személy- és tulajdonvédelmi szolgáltatásaink eredményességét és a megrendelők elégedettségét gondosan válogatott szakembergárdánknak és az állomány folyamatos képzésének köszönhetjük. Nálunk az őrzés nem csak jelenlét, hanem tevékenység. Bekapcsolódva az objektum működésébe annak aktív segítője, védője: megfelelő eszközökkel, hozzáértéssel. Szerződéseink között 10-12 éves, stabil megbízásaink vannak. Nagyvállalatokat, közintézményeket, rendvédelmi szervezeteket is referenciáink között tudhatunk.

Keressük új munkatársainkat a következő pozíciókra azonnali kezdéssel:

Teherporta. Vagyonőri feladatok ellátása.

-Gépjárművek ki és beléptetés, regisztrálása.

-Személyek tájékoztatása, regisztrálása.

-Járványügyi biztonsági intézkedések betartatása.

-Posta és kulcskezelés.

-Zárás utáni járőr feladatok ellátása.

-24-48 munkarend.

Vezetői asszisztens.

-Általános adminisztratív feladatok ellátása

-Ügyvezető igazgató munkájának támogatása

-Irodai eszközök beszerzése

-Gépírás, telefonok kezelése

-Postai csomagok kezelése

-Iratok kezelése.

Gazdasági, adminisztrációs munkatárs.

-Bérszámfejtői, tb-ügyintézői tapasztalattal.

-Vállalkozás működéséhez szükséges általános adminisztrációs tevékenység (postakezelés, gépelés, bérszámfejtés, könyvelési anyagok összekészítése) egyéb adminisztrációs munkák.

-8 órás munkarend

Fegyveres járőr.

-Szolgálati helyek ellenőrzése

-Riasztás esetén helyszínre vonulás

-Pénz és értékszállítás városon belül.

-24-48 órás munkarend

Biztonságtechnikus:

-Riasztó- és kamerarendszerek tervezése, telepítése, karbantartása.

-Villanyszerelői feladatok ellátása

Jelentkezés és további információ a david@orhaz.hu email címen fényképes önéletrajzzal.

Arrabona Állásbörze - Magyar