Kapcsolat

Arrabona Állásbörze

következő állásbörzénk:

2024. ősz

Kiállítók részére információs vonal:
+36/30-9394-541

Látogatók részére információs e-mail cím:
info@allaskiallitas.hu

Interfa Bútoripari Kft.

Az Interfa  Bútoripari Kft. az európai bútortrendeket nagyban meghatározó német himolla csoport kiemelt gyártóbázisa. A vállalatcsoport csúcsminőségű, egyénreszabott, intelligens ülőbútorok gyártásával foglakozik már 70 éve. A több mint 30.000 m2-en működő, összetett gyártástechnológia magában foglalja az asztalosipari, varrodai és kárpitozási tevékenységeket is.

LEGYÉL A MUNKATÁRSUNK!

Nálunk megtalálod a számításod!

Világszínvonalú bútorgyártással foglalkozunk, amire büszkék vagyunk;

tudást és tapasztalatot kínálunk egy multinacionális vállalatnál

Nyitott pozícióink:

  • CNC gépkezelő
  • csomagoló
  • kárpitos
  • összeszerelő
  • CAD/CAM programozó

Ha nem rendelkezel tapasztalattal, bátran jelentkezz, betanítjuk a munkafolyamatokat, fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Belépés saját állományba
  • Megbízható, stabil munkahely, ami több mint 30 éve dinamikusan fejlődik
  • Egészséges, biztonságos és rendezett munkakörnyezet
  • Tervezhető munkabeosztás
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Ingyenes vállalati buszjárat, több mint 50 településről
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Duális képzőhelyként várjuk a szakképzésben résztvevő tanulókat, gyakorlati idejük letöltésében az alábbi két szakmában:

  • asztalos
  • kárpitos

9317 Szany,

Ady Endre utca 66.

hr.interfa@himolla.com

+36 30 367 8069

+36 30 429 3074

Arrabona Állásbörze - Magyar