Kapcsolat

Arrabona Állásbörze

következő állásbörzénk:

2024. ősz

Kiállítók részére információs vonal:
+36/30-9394-541

Látogatók részére információs e-mail cím:
info@allaskiallitas.hu

JABIL Packaging Group

„Partnereink általunk fejlesztik a jövőt.”

Karbantartó

Feladatok:

  • Műanyagfröccsöntő gépek javítása, karbantartása
  • Műszaki problémák megoldása, dokumentálása

Amit kínálunk:

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Sikeres szakmai teszt megírása
  • Orvosi alkalmasság

Egyéb információk:

  • 12 órás, megszakítás nélküli munkarend
  • Ingyenes buszjárat vagy bejárási támogatás

Jelentkezz még ma, hogy a fejlődés te magad lehess!

„Küldetésünk: Minden eszközzel elősegítjük és biztosítjuk kollégáink és szervezetünk egészséges működésének feltételeit.”

Operátor (könnyű fizikai munka)

Feladatok:

  • Műanyagfröccsöntő gépek kiszolgálása
  • Termékek vizuális ellenőrzése, csomagolása a kiadott utasítás alapján

  • Tiszta, rendezett, családias környezet
  • Nemzetközi háttér
  • Alapbér + kiemelkedő pótlékok + bónusz + cafeteria
  • Csapatépítő rendezvények
  • Folyamatos képzések

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség

Arrabona Állásbörze - Magyar