Kapcsolat

Arrabona Állásbörze

következő állásbörzénk:

2024. ősz

Kiállítók részére információs vonal:
+36/30-9394-541

Látogatók részére információs e-mail cím:
info@allaskiallitas.hu

VOLÁNBUSZ

Nekem a Volán a szakmai és családi támogatást jelenti” – Erika, forgalmi üzemgazdálkodási vezető

„Nekem a Volán huszonnyolc év élmény, amelyért hálás vagyok” – István, autóbusz-vezető

„Nekem a Volán a kiszámítható jövőt jelenti” – Emese, menetlevél-rögzítő

Te mit vársz álmaid munkáltatójától?

A mi ajánlatunk:

  • stabil vállalati háttér
  • cafeteria
  • ingyenes utazási lehetőség
  • egyéb juttatások
  • szuper csapat

A munkakörülmények fejlesztése mellett a te fejlődésed is fontos nekünk, ezért munkakörödtől függően különböző továbbképzési lehetőségek közül is választhatsz. Nálunk megtalálod a helyed pályakezdőként, és számítunk rád akkor is, ha már többéves szakmai tapasztalattal rendelkezel.

A Volánbusz Zrt. 19 ezer fővel Magyarország harmadik legnagyobb állami vállalata a munkavállalók számát tekintve. Cégünk 92 éves múlttal, de dinamikus szemlélettel rendelkezik, fő tevékenyégünk a menetrend szerinti autóbuszos személyszállítás, országszerte biztosítva ezzel az utasok mindennapos utazási, munkába és iskolába járási lehetőségét, valamint a létfontosságú intézmények megközelítését.  Eredményes működésünk elképzelhetetlen lenne kollégáink nélkül, ezért legfőbb törekvésünk, hogy stabil, hosszú távú munkalehetőséget nyújtsunk számukra.

Országos szinten közel 6500 járművel biztosítjuk utasaink közlekedését, az autóbuszok karbantartásáról szakembereink gondoskodnak. Csatlakozz hozzájuk te is, jelentkezz műszaki munkaköreink valamelyikébe! Az sem gond, ha még csak tanulod a szakmát, gyakorlati képzéseinken segítünk megszerezni a szükséges tudást. A menetrend szerinti autóbuszos közlekedés biztosítása nem valósulhatna meg járművezetőink munkája nélkül. Ha betöltötted a 21. életévedet, és szívesen választanád ezt a hivatást, ülj nálunk a volán mögé! B vagy C kategóriás jogosítvány esetén lehetőséget biztosítunk az autóbusz-vezetéshez szükséges D kategória megszerzésére.

Az alábbi munkakörökbe várjuk jelentkezésedet:

  • Autóbusz-vezető
  • Autószerelő
  • Autóvillamossági szerelő
  • Anyag- és készletgazdálkodási ügyintéző
  • Esztergályos
  • Géplakatos
  • Hálózati villanyszerelő
  • Karosszérialakatos
  • Karbantartó
  • Kárpitos
  • Szervizmérnök
  • Vontatós

Ha szívesen csatlakoznál a Volánbusz csapatához, keresd standunkat az állásbörzén!
Várunk szeretettel!

Ha addig is szeretnél többet megtudni rólunk, látogass el honlapunkra: www.volanbusz.hu

VOLÁNBUSZ

Arrabona Állásbörze - Magyar