-- Facebook Pixel Code -->

Kapcsolat

Arrabona Állásbörze

9081 Győrújbarát,
Part u. 14
info@arrabonaallasborze.hu

Állásbörze kiállítók / Interfa Bútoripari Kft.

Interfa Bútoripari Kft.

Az Interfa Bútoripari Kft. az európai bútortrendeket nagyban meghatározó német himolla csoport kiemelt gyártóbázisaként csúcsminőségű, egyénreszabott, intelligens kárpitozott ülőbútorok gyártásával foglalkozik Szanyban és Rétságon, több mint 30 éve. Az összetett gyártástechnológia magában foglalja az asztalosipari, varrodai és kárpitozási tevékenységet is. A hagyományos, precíz kárpitos kézimunka és a legmodernebb, innovatív szabászati és famegmunkálási technológiák kombinációja garantálja a magas színvonalú minőségi termelést.

CSATLAKOZZ TE IS AZ INTERFA CSAPATÁHOZ!

Dinamikusan növekedő szanyi üzemünkbe kárpitos és faipari összeállító munkakörbe keresünk munkatársakat.

MIT BIZTOSÍTUNK SZÁMODRA?

  • Tudást és tapasztalatot, megtanítunk a világszínvonalú bútorgyártásra, amire büszkék vagyunk
  • Egy megbízható, stabil munkahelyet, ami több mint 30 éve dinamikusan fejlődik
  • Egészséges, biztonságos és rendezett munkakörnyezetet
  • Hosszútávon tervezhető munkabeosztást
  • Versenyképes jövedelmet és juttatási csomagot
  • Nemzetközi munkakörnyezetet
  • Szakmai fejlődési lehetőségeket
  • Ingyenes vállalati buszjáratot, több mint 50 településről

a
hr.interfa@himolla.com e-mail címen
vagy az Interfa Bútoriprai Kft.
facebook oldalán!

9317 Szany, Ady Endre utca 66.

Arrabona Állásbörze - Magyar